Od soumraku do úsvitu 3


Aktuálně
   » novinky a zprávy «
   časový rozpis
   přístupy k webu
   všechny vtipy
      
Hra OSUD3
   o co jde?
   pravidla hry
   šifry a názory
   letáček
      
Týmy
   kuchařka účasti
   co s sebou?
   přihlášení týmu
   založení týmu
   přehled týmů
      
Orgové
   kontakt a info
   poděkování
   odkazy jinam
   ostatní ročníky

"Snad nechceš jít v sandálkách?"

Týmy – přehled týmů

Týmy jsou seřazeny dle úspěšnosti vtipů. Hodnotit vtipy ostatních můžete po přihlášení týmu.

Vtip Název týmu Členové Počet Věk. pr. Platba on-line 
2.28 R.U.M. Tomáš Satke, Michal Richter, Toucher, Mirek Hopp, Josef Prusek 21.6 ANO  
2.39 Shit Happens Miša, Alda, Zezu, Tony 24.5 ANO  
2.39 v puvodnim zneni s titulky Rob, Cigi, Luke, Reček 24.0 ANO  
2.40 Sytá Bára Zbyněk Vraštil, Míša Sváková, Jarka Rýznarová, Zdeněk Votava, Kamil 27.8 ANO  
2.40 Hrochova díra Ing.MBA. Adam Teringl, pplk.Ing. Matouš Rucki, PhD., genmjr.Ing.arch. Adéla Píbrová, Ing.akad.arch.Lucie Králová Csc. 47.5 ANO  
2.41 Masák Richard Horňák, Josef Veselý, Petr Montág, Eva Kratochvílová, Ondrova Monika 23.2 ANO  
2.41 Pralinky zvlášť Alča Aulická, Petr Aulický, Tomáš Brokl, Pepa Gregor, Martin Pozdílek 25.2 ANO  
2.42 Palachovy děti Guma Gumič, Kpt. Dvecinskepanve, Prof. Dr. Ing. Palach CsC., Bárta a jeho oko 25.0 ANO  
2.43 Vševědovy senilní děti Petr Šandor, Jiří Jakob, Klára Konečná, Tomáš Sára, Pan Někdo Pavel Beran 25.8 ANO  
2.43 Ministerstvo pro adm.záležitosti Jim Hacker - Vostrak, Sir Humprey - Pegels, Dorothy Wainwright - Mara, Annie Hacker - MartinaZB 22.5 ANO  
2.44 Wontonská polívka Irena Chytilová, Olga Albrechtová, Tomáš Martinec, Miroslav Krčmář, Michal Ambrož 26.8 ANO  
2.45 0,3 sestry Miloš Lišmen Petrželka, Martin SHReK Novotný, Martin Vašek, Onřej Skul Pasch, Jiří Matoušek 31.0 ANO  
2.51 jsme rychlí, jste v prdeli Nina Calábková, Josef Pilčík, Dušan Máčalík, Radomír Ohlídal, Milan Rakvica 28.4 ANO  
2.53 Chlýftým Ondřej Daněk, Terka Tomšů, Vojtěch Rosťa Říha, Jiří Růžmen Růžička, Jana Janap Poledníková 18.8 ANO  
2.53 Fireflies Roman Baťa, Petr Chalupa, Pavel Chalupa, Martina Světinská, David Přibyl 30.2 ANO  
2.54 ŠŠ Vůně Domova Pavel, Ivča, Kačka, Merry 23.0 ANO  
2.55 Klofani Jirka Vyoral, Pavel, Petr, Hela, Markéta 42.6 ANO  
2.56 Uničovští plšíci Jan Morávek, Ivana Pospíšilová, Tomáš Winkler, David Němeček, Klára Snášelová 22.0 ANO  
2.57 Opuštěni králíkem III Horáková Jana, Horáková Lenka, Vyoral Jan, Jurajdová Dana, Horák Jirka 27.0 ANO  
2.58 Berušky Lenka Velísková, Katka Potůčková, Henry Rosík, Sylva Stužková, Lenka Zálešáková 41.0 ANO  
2.59 Díra Hrochová PhDr.Ing.arch.Klára Brůhová Csc., genplk.Ing.arch.Kateřina Čechová, prof.RnDr.Slavomíra Bilšáková, Ing.kpt.Miso Bednárik DrSc., RsDr.Marketa Bochezova MBA 58.2 ANO  
2.60 NP TEAM Simča, bvA, Willy, Ondra 23.5 ANO  
2.60 Sysel a spol. Martin Struhař, Ivo Gross, Josef Struhař, Sysel, Jan Stuchlík 27.4 ANO  
2.61 Škodilak team Xenak, Hubca, Radek, Martina 24.5 ANO  
2.62 Melounová semínka se vrací Markéta Opluštilová, key_t, Helena Pšenčíková, Kamila Teplá 23.0 ANO  
2.63 Útok Tvrdým Chlebem Lukáš Navrátil, Lukáš Repka, Pavel Haratyk, Milan Topič, Eliška Bradová 26.2 ANO  
2.63 Prahory Martina Hanžlová, Tomáš Hanžl 25.5 ANO  
2.65 waltari Ivona, Pavel, Horal, Zbyňa, Monča 27.0 ANO  
2.65 Oringo team Štrauf Mira, Veselý Petr, Stražnická Lucka, Popesko Boris 27.3 ANO  
2.65 Bastltym Kamil Lovecký, Lenka Ostravská, Stanislav Endler, Eva Hodická 27.8 ANO  
2.66 Morgus Mario, Monique, Ybzna, Radule 25.8 ANO  
2.67 krevní skupina Jiří Šoustal, Pavlína Nováková, Jiří Janík, Tomáš Janík, Anna Janíková 21.4 ANO  
2.67 Alkaloid Radek Drnovský, Zbyšek Podhrázský, Lenka Čermáková, Petr Březina, Petr Ženožička 27.0 ANO  
2.69 Grande Puppos konup, aleš, hanka, scottie, luďek 28.4 ANO  
2.71 2 na 9 Mira, Mastia, Imor, Štěpo, Vláďa 22.8 ANO  
2.71 Mentální blok Lukáš Kenja, Jiří Hájek, Marián Končák, Marcel Kenja, Radek Bečica 20.8 ANO  
2.71 La kukaraca Bob, Hadař, Čenda, Žena X, Zdeněk 32.2 ANO  
2.73 Trhači řepy Hawat, Robiik, Sevča, Vymňa, Malotík 23.2 ANO  
2.74 Masokostní moučka Roman Halašta, Petr Šurbek, Hanka Šimková, Iva Sadilová, Honza Ticháček 25.8 ANO  
2.74 Víme,že nic nevíme. Radek Polák, Tomáš Polák, Petr Rachtava 22.0 ANO  
2.75 Bavorské kožené kalhotky III Radek Novák, Daniel Šebek, Radka Výborná, Iva Šigutová 24.5 ANO  
2.75 Rychlá rota opět zasahuje Matttes, Zdenka, Zuza, Lumík, Ivča 21.6 ANO  
2.75 Projekt z Hrošíků Pavel Šimeček, Václav Fiala, Kamil Ševeček, Pavel Želežný, Silvie Luisa Brázdilová 24.2 ANO  
2.76 Kofila Honza Přichystal, Pavla Zemánková, Vašek Pokorný, Hanka Žáková, Jan Gottvald 26.2 ANO  
2.76 O 4371 dnů později Vít Výmola, Dušan Machů, Martin Macenauer 30.0 ANO  
2.77 Růžové pracičky Jakub Kmínek, Martin Hosnedl, Jan Hošek, Zlatka Hošková, Milan Bartoš 26.4 ANO  
2.77 Od somráků do úst kýtu Kuba Navrátil, Tom Hubáček, Zuzka Hašpicová, Irča Homolová, psotoč 23.4 ANO  
2.78 Gottwaldova vnoučata Jan Kaňka, Lubomír Perůtka, Veronika Perůtková, Kateřina Pokorná, Vojtěch Zapletal 30.0 ANO  
2.79 Puma team comeback Aneta Bílková, Anna Juráňová, Michal Čapoun, Lenka Snášelová 21.3 ANO  
2.80 100% Bavlna Jiří Marušák, Michal Vrajík, Michal Bém, Lucie Formanová 20.0 ANO  
2.80 Dočasné pominutí smyslů Žaba, Michal, Polda 21.3 ANO  
2.81 Springfield Isotopes Libor Reich, Martin Jurásek, Tomáš Oharek 27.0 ANO  
2.81 Nulová šance Jiří Doupovec, Lukáš Kolský, Jana Doupovcová 23.7 ANO  
2.83 Guinea Pigs Michal Vintr, Lenka Fajmonová, Luboš Kotek, Martina Vohralíková, Lukáš Kotek 24.8 ANO  
2.83 Martin Kolařík, Miroslav Kolařík, Radek Seeman, Marek Kolařík 28.0 ANO  
2.85 Scientific Approach Stanislav Basovník, Kubátová Helena, Martin Dekar, Vladimír Dědek, David Beneda 20.2 ANO  
2.86 nahlasmrt Filip Merhaut, Lenka Tomaštíková, Roman Ambrož, Zuzana Gábová 23.5 ANO  
2.86 MUPY MUP! Zafod, Ondra, Jelly, Carlos, Jarda 27.6 ANO  
2.87 Týmseskoronejdelšímnázvemzevšech Miroslav Makarov, Tomáš Brázdil, Milan Pečeňa, Rastislav Pečeňa, Renata Šňupíková 19.6 ANO  
2.88 JeDno Pavel Daněk, Bára Válková, Jára Cimrman 20.0 ANO  
2.90 Noční můry z Long Street Freddy Kruger, Lenny Kravitz, Phoenix, Radek Ast, Morgan 30.8 ANO  
2.93 Zlí lidé Jan Tribon Vojíř, Pavel Lunix Křikava, Petr PX Pricl, Jan JaP Panoch, Štěpán NTrace Martínek 27.4 ANO  
2.93 Prasklá lupa Markéta, Alena, Jirka, Dušan, Vašek 25.2 ANO  
2.97 Popocatepetl Láďa Kvasnička, Pavel Vach, Karel Cibulka, Petra Sedláčková, Míša Vachová 28.8 ANO  
2.98 Sleepers Mulen, Chechet, Brutus, Kačík 27.5 ANO  
2.99 Tomáš Červinka, Ondřej Sadílek, Lenka Ševčíková, Vladan Majerech, Ondra Kučera 33.2 ANO  
3.00 Arrrgh Krista, Martin, Peťa, Honza, Lucie 21.4 ANO  
3.00 lupiči a loupežníci Lenka Keprdová, Jana Vančuříková, David Šobr, David Mazáč, Petra Plášková 23.2 ANO  
3.01 Šla kačenka podél vo Jirka Vláčil, Milan Werl, Peťa Divišová 20.7 ANO  
3.01 Jeníčci Robert A. T. Káldy, Jarmila Svobodová, Dušan Héra Šlachta, Jakub Novák, Vítek Kovářík 31.8 ANO  
3.03 Ajlavjů Robert Kokta, Kajča Lakomá, Nela Koktová, Jakub Konečný, Jiří Rumplík 22.2 ANO  
3.03 Lázeňské veverky Petr Kučera, Petr Chudoba, Michal Palička, Alena Chudobová, Milan Kučera 29.6 ANO  
3.04 von Troppau Petr Kovář, Zuzka Zavadilová, Martin Jüstel, Vít Koverdynský, Vendula Hrušková 25.0 ANO  
3.05 Pěšáci Mariana Karoláková, Petra Volfová, Terezka Kovářová, Michal Ondráček, Katka Valášková 27.0 ANO  
3.05 Nepropadejte panice Lukáš Kozubík, Roman Macura, Pavel Janík, Libor Miloševský, Jakub Levinský 25.6 ANO  
3.06 M(o)udří s.r.o. Yvette Vavrušová, Irena Strapková, Zuzana Strapková, Robert Vavruša 21.0 ANO  
3.06 DentalMentalTeam Tera Žáková, Libor Vik, Danča Straková, Verča Tobolová, Maťa Lošťák 21.6 ANO  
3.07 Dutá osa Jiří Janík Jürgen, Petr Müller Kuloš, Daniel Richter Daňa, Luděk Vašíř Luděček 29.0 ANO  
3.08 _/|________________________: EEG Janička, Bratr, Efka, Marťa Ťafka, Chlap. Prosím, ať je to chlap! 21.6 ANO  
3.09 Albert Stallone Ivo Cicvárek, Radek Svoboda, Martin Popelka, Martin Brom, Robert Grepl 31.0 ANO  
3.09 Al-Koala Team Zlín Jura, Mariana, Otta, Dan, Ondráš 30.4 ANO  
3.09 Saigon Pavel Kriz, Tomas Sysel, Miroslav Bajgar, Jan Vykoukal, David Sebik 34.4 ANO  
3.09 No a co? BuBu, ZiZi, Verča, Peka, Mara 29.2 ANO  
3.10 Que Frio Ivo Medved, Jana Medved, Eda de Arroyo, Jana de Arroyo, Petr Pospisil 29.2 ANO  
3.10 Úder tupým předmětem Filip Pivoňka, Eduard Navrátil, Marek Havelka, Jana Výchopňová, Magda Navrátilová 25.0 ANO  
3.10 Megalodon Jirka, Josef, Mira, Petra, Radka 21.2 ANO  
3.10 EMMA Radka Hakulinová, Miroslav Rokyta, Vendula Ambrožová, Lenka Smékalová, Tomáš Čambala 20.4 ANO  
3.11 Pink Ladies Team Anna Genžová, Jana Brázdilová, Martin Horáček, Rob, Hondza 20.6 ANO  
3.11 Fík tým Lucie Kubánková, Iva Kurečková, Jana Lochmanová, Dan Zemborski, Adam Sekanina 24.8 ANO  
3.11 6.smysl Martin Kilian Lojkásek, Petr Mašinka Vašek 38.0 ANO  
3.11 IsMise Janka R., Lena S., Simon R., Saša J., Ondráš P. 22.2 ANO  
3.11 OmniaTeam Ondra Gorčík, Kuba Hofbauer, Paja Procházka, Viki von Ševčík 22.0 ANO  
3.12 Jmelí Radek Brokl, Máša Václavíková, Pavel Lopour, Jarda Voříšek, Vladimír Šoumal 32.6 ANO  
3.13 víqjet olympu Veky, Lepid, Tom, Verča, Peca 20.8 ANO  
3.15 Deprese 808A Franta Zouhar, Erika Konušiaková, Petra Kouřimská, Lukáš Carboch, Námezdná pracovná sila 22.0 ANO  
3.16 Smaragd Ježek, Helča, Yetti, Aťa, Kristýna 29.8 ANO  
3.16 Antropoid --------------------------------, Tomáš Dvořák, Radek Šildberger, Martina Prokešová, Pavel Šildberger 23.4 ANO  
3.25 Ekome team Tomáš Kozlovský, David Grebeníček, Jan Bartůnek 30.0 ANO  
3.26 Kongruence Pavel Veselý, Jiří Strumienský, Jana Nerušilová, Veronika Mrázová, Michal Strumienský 21.6 ANO  
3.30 Proudoví krtci Sven, HOnza, Michal, Lenka, Vítek 20.8 ANO  
3.31 Název týmu: Jaroslav Zůda, Dagmar Kantorová, Marta Karabová, Jirka Syrový 21.5 ANO  
3.31 Tvrdošíjní Filip Dřímal, Tomáš Dřímal, Marta Doubravová, Alžběta Graubnerová 23.5 ANO  
3.34 Pivsoni Skuby, Jandee, Pavlisko, Iva, Zuzka 21.0 ANO  
3.34 Mrkúsovci Petr Šico, Jan Macháček, Michal Křen 25.7 ANO  
3.34 holky Leník, Verunka, Andrejka, Vendy, Věřík 19.2 ANO  
3.35 Mocné byliny a Bláža Zuzana Jurutková, Renata Farná, Jiří Žůrek, Adam Blažek 20.3 ANO  
3.36 LePra Team Pavel Hoke, Petr Pšenčík, Zuzana Štěpaníková, Lucie Kovářová, Petra Kratinohová 23.6 ANO  
3.36 The END Dáša, Lucka, Kočka, Alenka, Lucinka 19.0 ANO  
3.38 Pekaři Kukučka Ondřej, Pagáč Vladimír, Vičík Michal, Kozárek Lukáš, Kovácsová Barbora 23.0 ANO  
3.38 JaToNevim Jirka, Kulda, Michal, JarrY, Lucka 28.8 ANO  
3.40 T3Z2 Tomáš Brejcha, Věra Kafková, Marie Kafková, Lukáš Janda, Martin Hajšo 21.8 ANO  
3.42 RSS Silvie Filipová, Radek Sluštík, Petr Rapant, Staňa Pištěk, Miroslav Světlík 23.6 ANO  
3.44 Husákovy děti: Revolution Dokoupil Radek, Zachara David, Zobaník Kamil 26.0 ANO  
3.44 Andělé u konce s dechem Jitka Trtková, Věra Anthová, Michal 25.7 ANO  
3.44 Fefrmintoví špióni Jája, Pája, Šoli, Bobr 22.5 ANO  
3.47 Ninja Team Ráďula, Mira, Ladi, Peter 25.0 ANO  
3.52 Amadeuss Jakub Gemrot, Jarda Zbořilák, Lukáš Barna, Vítězslav Rada, Ondřej Šimon 21.2 ANO  
3.53 Cajzli Michal Zach, Ondřej Šejtka, Vladimír Proks 26.0 ANO  
3.59 Padesáttři Marek Basovník, Jenda Görig, Patrik Novosad, Jirka Machálek, Matěj Korvas 18.2 ANO  
3.61 Nadoraz Jenik Stanicek, Jirik Gabrys, Venca Macha, Adrian Toman, Risa Kostecky 22.0 ANO  
3.68 zWohla 0men, Majdaléna, Marek, Ola 29.8 ANO  
3.69 DYNAMO Ing.Zdráhal Michal, Ing.Řehák David, Dipl.Arch.Lubomír Beran, MBA.Richard Zedek, MGR.Dáša Michajlovna Pavlovská 31.8 ANO  
3.69 Lesňák (a ti druzí) Pavel Hait (Lesňák), Jiří Skalička (Lesňák), Klárka Žáková (Lesňák), Dalibor Knedla (Lesňák), Andreika Saláková (ti druzí) 18.6 ANO  
3.70 MUFLON Beny, Maluš 27.0 ANO  
3.74 URNA Petr Vozdecky, Dan Skoupy, Petr Mendlik 27.0 ANO  
3.78 Amanitas Pavel Jugas, Tom Strachota, Jana Kunderová, Ondřej Kantor, Honza Polášek 20.0 ANO  
3.79 Čert nikdy nespí Michal Zámečník, Zdeněk Vlha, Ladislav Zívalík, Martin Symerský, Jana Šálková 21.2 ANO  
3.80 Inner circle martin, olin, jiri, janča, kojak 19.0 ANO  
3.88 (O)sud Libor Skoupý, Jarek Jetleb, Karel Vidrman, Honza Šmehlík 25.0 ANO  
3.90 Iontový Stabilizátor Godar, McK, Čiko, Ondra, Fli 22.2 ANO  
3.94 Luční kvítí Jirka Kožík, Václav Drozd, Marika Ivanová, Vavřinec Havlíček, Radek Talaš 18.4 ANO  
3.96 Kroužek Expertů Matejos, Mike_T, Leosek, Jirka 24.5 ANO  
4.00 Bednajt Barbora Nosková, Mája Kolovratníková, Spiglnigl (Filip Malý), Zdeněk Vilušínský, Milan Boháček 20.0 ANO  
4.00 coredump Martin Povolný, Jan Pomikálek, David Macháček, Kamila Mesiarkinová 26.3 ANO  
4.04 VIR Jan Doležel, Martin Rusek, sl. Matůšová, Václav Kokeš, Jakub Michalčík 22.6 ANO  
4.26 Nesysli Silvie Navrátilová, Iva Nováčková, Katka Stará, Barbora Honová, Zuzka Sedlářová 23.0 ANO  
4.33 Molekuly světa Martin Riegel, Nina Slámová, Lukáš Kurtin, Lukáš Pawlas, Jan Gregůrek 18.8 ANO  
4.35 Geržíci Renáta Geržová, Petra Pšenčíková, Jiří Absolon, Helena Janasová, Viktor Šimeček 31.4 ANO  
4.42 Farmáři Semish_Junior, Pan PES, Look, HarvyGoose, Jesse 19.0 ANO  
9.99 Oberna behen Eva Hettenbergerová, Karel Fajmon, Katka Krátká, Eliška Horodyská 24.8 ANO  
9.99 Triky a povery Marek Pesa, Petr Masopust, Milan Jedlicka, Pavel Czerny 27.3 ANO  
9.99 kolemjdouci Kateřina Žaludkova, Martin Láznička, Petr Hoffmann 20.7 ANO  
9.99 Uvidíme Jiří Novotný, Roman Věžník, Přemysl Šrubař, Martin Šrubař, Jana Krejcarová 25.4 ANO  
9.99 Bratrstvo čendovy pracky Čenda, Lála, Hans, Tom, Dave 30.0 ANO  
9.99 Leguáni na dovolené Radek, Petka 23.5 ANO  
9.99 Ogaři David Krajča, Libor Opluštil, Honza Horák, Pavel Červenka, Karel Krajča 23.8 ANO  
9.99 Gang team Katka Klíčová, Pavel Ježek, Ondra Hájek, Patricie Hanzlová, Jirka Procházka 29.4 ANO  
9.99 Hammer hyml Radim Hubík, Milan Nedbálek, Eva Václavíková, Hanka Kuchařová 26.8 ANO  

Zatím je přihlášeno 667 hráčů v 148 týmech. Celkový věkový průměr je 25.37 let.