Od soumraku do úsvitu 3


Aktuálně
   » novinky a zprávy «
   časový rozpis
   přístupy k webu
   všechny vtipy
      
Hra OSUD3
   o co jde?
   pravidla hry
   šifry a názory
   letáček
      
Týmy
   kuchařka účasti
   co s sebou?
   přihlášení týmu
   založení týmu
   přehled týmů
      
Orgové
   kontakt a info
   poděkování
   odkazy jinam
   ostatní ročníky

"Luští celá rodina."

Hra OSUD3 – pravidla hry

Pravidla hry platí za všech okolností, pokud není zřetelně, nezašifrovaně a naprosto jednoznačně pořadatelem stanoveno jinak.

Pravidla hry mohou být doplněna či pozměněna v posledních informacích před hrou, které obdržíte 26.4.2006 e-mailem a které budou přístupné i na webu po přihlášení týmu.

Účast ve hře

Hra Od soumraku do úsvitu 3 je určena hráčům starším 18 let, kteří se účastní na vlastní nebezpečí. Základní podmínkou účasti je řádně zaregistrovaný 2- až 5členný tým (plus neomezený počet psů) a nejpozději do 16.4.2006 23.59 na náš účet připsaný registrační poplatek týmu (variabilní symbol týmu se dozvíte po registraci).

Průběh hry

Je zakázáno

Konec hry

Cílem hry je projít všemi stanovišti a včas dorazit do cílového stanoviště. Vyhrává tým, který projde celou trasu hry a z něhož do cílového stanoviště jako první dorazí minimálně dva jeho členové se správným cílovým heslem. Trasa však nebude jednoduchá a úspěšné budou všechny týmy, které dosáhnou cíle ve stanoveném čase.

Hra bude vyhodnocena na cílovém stanovišti (zveřejnění výsledků, ukázka správného postupu, předání ceny...). Umístění tohoto shromaždiště se hráči dozví v průběhu hry. Na vyhodnocení hry tak zveme i hráče, kteří hru nedokončí. Dozvědí se správné řešení hry a mohou se s ostatními podělit o své zážitky.