Od soumraku do úsvitu 3


Aktuálně
   » novinky a zprávy «
   časový rozpis
   přístupy k webu
   všechny vtipy
      
Hra OSUD3
   o co jde?
   pravidla hry
   šifry a názory
   letáček
      
Týmy
   kuchařka účasti
   co s sebou?
   přihlášení týmu
   založení týmu
   přehled týmů
      
Orgové
   kontakt a info
   poděkování
   odkazy jinam
   ostatní ročníky

"Nauč se používat buzolu, nebo tě pokouše lední medvěd."

Hra OSUD3 – šifry a názory

výsledky, hodnocení hry, napsali o hře, fotogalerie, start, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, cíl

29. 4. 2006 13.00 – Před pár okamžiky skončil třetí ročník naší hry. Zde najdete výsledky a také možnost nám něco k celé hře a šifrám sdělit.

Výsledková listina

Pořadí prvních 40 týmů na šifře č. 6 – gramofonové desce

  1. 21.53 – Proudoví krtci
  2. 22.12 – Iontový Stabilizátor
  3. 22.17 – Prahory
  4. 22.30 – Gang team
  5. 22.44 – Jeníčci
  6. 22.47 – URNA
  7. 22.48 – Kofila
  8. 22.50 – Bednajt
  9. 22.57 – coredump
  10. 22.58 – Springfield Isotopes
  11. 23.00 – Amanitas
  12. 23.03[Seigor]
  13. 23.05 – Albert Stallone
  14. 23.17 – T3Z2
  15. 23.26 – MUPY MUP!
  16. 23.30 – Triky a povery
  17. 23.35 – La kukaraca
  18. 23.38 – zWohla
  19. 23.50 – Sleepers
  20. 23.56 – @
  21. 23.57 – R.U.M.
  22. 23.58 – DentalMentalTeam
  23. 23.58 – 100% Bavlna
  24. 00.00 – Růžové pracičky
  25. 00.01 – Škodilak team
  26. 00.02 – Trhači řepy
  27. 00.10 – Grande Puppos
  28. 00.16 – Grande Puppos
  29. 00.16[Insokl]
  30. 00.16 – holky
  31. 00.32 – Mentální blok
  32. 00.37 – No a co?
  33. 00.45 – Oberna behen
  34. 00.48 – Ninja Team
  35. 00.48 – Noční můry z Long Street
  36. 00.49 – Antropoid
  37. 00.56 – nahlasmrt
  38. 00.56 – Pink Ladies Team
  39. 00.56 – Bratrstvo čendovy pracky
  40. 01.02 – Vševědovy senilní děti

Pořadí prvních 10 týmů na šifře č. 9 – mohyla na vyhlídce

  1. 02.18 – Gang team
  2. 02.40 – Proudoví krtci
  3. 02.45 – Albert Stallone
  4. 03.35 – URNA
  5. 03.49 – Triky a povery
  6. 03.59 – Oringo team
  7. 04.04 – La kukaraca
  8. 04.11 – MUPY MUP!
  9. 04.25 – Prahory
  10. 05.00 – Jeníčci

Pořadí všech tří týmů na šifře č. 13 – PC herna AVEX

  1. Albert Stallone
  2. MUPY MUP!
  3. Prahory